SERWIS I SPRZEDAŻ MASZYN BUDOWLANYCH

O Firmie

P.H.U. „MELTECH” Kluczbork z siedzibą w Ligocie Wołczyńskiej istnieje na rynku od 1991 roku. Początkowo jej głównym profilem działalności były usługi sprzętowe. Firma wykonywała również remonty własnych maszyn.

Począwszy od 1994 roku P.H.U. „MELTECH” Kluczbork rozpoczął wykonywanie usług remontowych dla klientów. Ważnym momentem w historii był rok 1998. Wówczas nastąpiła zmiana siedziby, zmienił się także profildziałalności. Nowa baza warsztatowa pozwoliła na rozszerzenie zakresu przeprowadzanych remontów, a dzięki posiadaniu wysoko wykwalifikowanej kadry firma wypracowała sobie dobrą opinie wśród klientów. mapka polski.jpeg
budynek 2.jpeg Równocześnie z P.H.U. „MELTECH”, zajmującego się usługami remontowymi, na rynku funkcjonuje Biuro Handlowe „GAMA” współpracujące z największymi producentami spycharek gąsienicowych na terenie Rosji. Dzięki szerokim kontaktom na rynku wschodnim możemy zaproponować pełny wybór oryginalnych części zamiennych do spycharek produkcji rosyjskiej T-130, T-170. W ciągu kolejnych lat swej działalności obie firmy,  zdobyły opinię świadczących najwyższy poziom usług i dostarczających na rynek wyroby najwyższej jakości. To, obok grupy doświadczonych pracowników zapewniających fachową obsługę techniczną, nasze największe atuty.

Gama rus ostateczny 2005.jpeg

certyfikat na znak B 4.jpeg

Właśnie one zadecydowały o podpisaniu w 2000 roku umowy z Czelabinską Fabryką Traktorów „URALTRAK”, jednym z największych producentów sprzętu budowlanego na świecie, o wyłącznym przedstawicielstwie handlowym na terenie Polski. Pozwoliło to na wprowadzenie do oferty nowych spycharek gąsienicowych wraz z pełnym asortymentem części zamiennych.

Jednocześnie z  rozpoczęciem sprzedaży nowych spycharek P.H.U. „MELTECH” uzyskał na nie certyfikat bezpieczeństwa „B” oraz deklaracja zgodności „WE” uprawniająca do oznaczenia wyrobów znakiem „CE”. Dało to możliwość sprzedaży na terenie Unii Europejskiej.

Reagując na ciągle zmieniającą się sytuację na rynku, a przede wszystkim mając na uwadze potrzeby naszych klientów, w 2004 roku, po raz kolejny rozszerzyliśmy asortyment o części do podwozia takich maszyn jak: CATERPILLAR, KOMATSU, HSW, HANOMAG, HITACHI, LIEBHERR.

Aby ułatwić potencjalnym klientom dostęp do naszej oferty obie firmy posiadają  sieć punktów sprzedaży rozmieszczonych w całym kraju.